Vyhledávání


OBLÍBENÉ ODKAZY: 

Facebook SK Žebětín

Obec ŽebětínJihomoravský KFS

Žebětínský hlasatel

HC Kometa BrnoPREMIER LEAGUE CZ

OBLÍBENÝ KLUB:

FC BARCELONA

Aktuality

Turnaj přípravek ročníků 2003-2004

07.06.2009 00:00
RAFK Rajhrad uspořádal v neděli 07.06.2009 turnaj přípravek ročníků 2003-2004. Tohoto turnaje se zúčastnili i naši nadějní fotbalisté a obsadili zde krásné 5.místo z 8 účastníků. Vítězem se stala ČAFC Židenice. Naše mužstvo vstřelilo 9 branek , o které se postarali 6 x Filip Mandinec, 2 x Lukáš Kos, 1 x Tomáš Kouřil, 1 x Jiří Jiroušek.

K zamyšlení - Žebětínská mládež = BUDOUCNOST

01.01.2009 00:00
Fotbalový SK Žebětín a jeho mládežnické kategorie zažívají v současné době nebývalé boom. Vždyť jen na trénincích přípravky se účast v tomto roce pohybovala kolem 25 kluků/trénink. Momentálně jsou přihlášeny v mládežnické kategorii dvě družstva - starší přípravka a starší žáci. V příštím roce se uvažuje o založení družstev mladších žáků a mladší přípravky. Nutno ještě podotknout, že ještě před 3 roky zde působilo jen jedno družstvo v mládežnické kategorii. Bohužel zde chybí větší zázemí, na které SK nemá dostatek finančních prostředků, chybí i trenéři pro dané kategorie. Rádi bychom Vás touto cestou pozvali mezi nás. Proto by fotbalový SK Žebětín uvítal pro rozvoj mládežnických družstev jakýkoliv příspěvek v jakékoliv podobě, finanční či věcný (vybavení pro kluky -dresy,bundy,atd..) a zejména pomoc přímo na hřišti (trenéři,asistenti trenérů,vedoucí mužstev).  

Poděkování sponzorům

31.12.2008 10:31
Poděkování sponzorům a reklamním parterům SK Žebětín – r.2009 Ne všichni si však uvědomují, že zabezpečení a údržba hracích ploch, organizace a provoz SK si ročně vyžadují statisícové náklady. Jejich zajištění a hospodárné využití činí funkcionářskému aktivu nemalé starosti. Chceme,aby kopaná v Žebětíně měla vzestupnou tendenci,aby návštěvníci sledovali kvalitní utkání ve vyšší souteži. Budoucnost vidíme v mládeži, která by dále rozvíjela činnost SK Žebětín.       Dovolte, abychom touto cestou poděkovali níže uvedeným sponzorům, kteří neváhají a pomáhají svými peněžními prostředky k zajištění chodu sportovního klubu od těch nejmladších hráčů až po dospělé, fotbalového klubu SK Žebětín. Z prostředků je financován běžný chod mužstev a SK. Děkujeme všem, bez rozdílu výše poskytnutých příspěvků, protože bez podpory těchto lidí se v dnešní době nemůže žádný sportovní klub rozvíjet. Velké díky za spolupráci a podporu patří především panu starostovi MČ-Žebětín ing.Vítu...
<< 7 | 8 | 9 | 10 | 11